Pirts - saimniecības ēkas projekts "Anda" - fasādes

Saimniecības ēka un pirts – projekts “Anda”

Posted by

Saimniecības ēkas projekts ar pirti, un atpūtas telpām, kā arī garāžu – neliela, kompakta ēka, iekļaujoties 60kvm apbūves platībā (1. grupas ēkas definīcijā), ar funkcionālām, omulīgām telpām, gan atpūtai pirtējoties, gan darot hobija darbus garāžas telpā, vai glabājot tajā dārza piederumus u.c. Pie pirts atpūtas telpas ir apjumta terase, kas kalpo arī kā ieejas lievenis, pirts telpu grupā ir ģērbtuve – duša un labierīcības, pirts karsētava.

Strādājot ar vairākiem klientiem, saprotams, katram ir savas vēlmes un vajadzības, rezultātā Jūsu ieskatam varam piedāvāt jau divus projekta variantus – ekonomiskāka versija, ar mūra sienām, apmetuma apdari un lēzenāku divslīpju jumu – vai plašāka versija, ar augstāku jumta kori, koka dēļu apdari un – būtiskākais – otro stāvu, jeb balkonu, kurš izbūvējams virs pirts telpām un garāžas, kura platība ļauj ērti nakšņot viesiem un draugiem, kā arī izmantot šo ēku par atpūtas vai vasaras māju, dzīvojot tajā ar ģimeni, jo atpūtas telpā/dzīvojamajā istabā – paredzēta arī virtuves darba virsma.

Protams, projektos varam veikt arī dažādas izmaiņas, gan logu, durvju daudzumā un izmēros, gan ēkas apdares toņos, var projektu vērst arī spoguļattēlā, pēc zemes īpašuma konfigurācijas, izsauļojuma un esošās situācijas. Saimniecības ēka projektēta maksimāli vienkāršojot būvniecības procesu, lai tas veiktos raiti un ekonomiski, mūsu rekomendācija, apkurināmai telpai būtu veidot to no gāzbetona bloku mūra konstr. ārsienām, ar koka pārsegumiem un lentv. pamatiem. Ir iespējams ēku paredzēt arī uz stabveida pamatiem, koka statņu konstrukcijā u.c.

Šim projektam ir arī “Lielā māsa” – projekts ar izvērstāku saimniecisko telpu grupu, tiem, kas vēlas saimniekot vērienīgāk – projekts “Pagaidu dzīvojamā saimniecības ēka ar pirti”, bet tas klasificējams jau kā 2. grupas ēka, un sīkāk par to – mūsu lielo projektu krātuvē – www.buildart.lv.

Projekta rasējumi – plāni, fasādes, jumta plāns un balkona – augšstāva plāns:

Pirts - saimniecības ēkas projekts "Anda" - 1.st. plāns
Pirts – saimniecības ēkas projekts “Anda” – 1.st. plāns

Pirts - saimniecības ēkas projekts "Anda" - 2.st. plāns

 

Pirts - saimniecības ēkas projekts "Anda" - fasādes

Un arī kompaktākais ēkas variants – vienā stāvā, ar lēzenāku jumtu:

Pirts - saimniecības ēkas projekts "Anda" - 1.st. plāns

Pirts - saimniecības ēkas projekts "Anda" - jumta plāns

Pirts - saimniecības ēkas projekts "Anda" - fasādes

Raženu saimniekošanu un priecīgu atpūtu!!!

One comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s