Racionāli un ekonomiski konstruktīvie risinājumi

Posted by

Divas vienādas ēkas var tikt uzbūvētas ar ļoti dažādām būvizmaksām. Atšķirību veido būvprojekts – tā konstruktīvie risinājumi, cik tie ir pamatoti un izsvērti, vai risināti domājot par ērtu un ekonomisku būvniecības procesu, vai radīti tikai formāli, neiedziļinoties detaļās. Mēs savas mājas un palīgēkas būvējam pašrocīgi un praksē pārbaudam dažādus risinājumus – cik tie ir draudzīgi būvētājam, cik jēgpilni utt.

Būvprojektus izstrādājam orientējoties uz racionālu būvniecības procesu, bez liekiem sadārdzinājumiem, izmantojot viegli pieejamus standarta un tipveida būvmateriālus. Mūsu radošajā komandā ir arī pieredzējis būvinženieris un kopīgā darbā top projekti, gan mazām ēkām, gan lieliem un vērienīgiem objektiem.

Ja neesat nozares profesionālis un meklējat informāciju internetā – nospiedošais vairums informācijas būs komerciāla rakstura, ar diezgan konkrētu ieinteresētību Jūsu viedokļa ietekmēšanā –

  • Būvmateriālu ražotāji – ieintersēti pārdot savus būvmateriālus un nomelnot citus, piemēram, par gāzbetona blokiem, kas ir, praktiski, ideāls būvmateriāls konkrētās situācijās – ir atrodama informācija par kautkādos specifiskos apstākļos un nekvalitatīvā būvniecības procesā radītiem defektiem.
  • Būvnieki – ieinteresēti, lai objekts būtu iespējami piesātinātāks ar materiāliem un darba stundām, attiecīgi – jo vairāk darba – jo vairāk algas.
  • Kreditori – demonstrē cik viss ir vienkārši un viegli – dažās minūtēs jebkurš var tikt pie skaistas lielas mājas un – liela parāda.
  • Medikamentu ražotāji daudz reklamē līdzekļus pret slimībām, ko lietot tiem, kas jau saslimuši, bet nerunā par 100 lietām, ko ievērojot ikdienā, zūd vajadzība pēc medikamentiem.
  • Saldumu ražotāji cenšas pārdot dažādu ķīmisku vielu maisījumus, tiem, kas vēl nav saslimuši (lai tie ātrāk saslimtu?).

Internetā, protams, ir atrodami arī nozares profesionāļu raksti, dalīšanās pieredzē, atklājumi un izglītojoši materiāli, vien ar atšķirību, ka aiz tiem neatrodas liels mārketinga resursu spiediens, tādēļ tie neieņem pirmās vietas meklētāju listēs.

Mēs dalāmies ar savu profesionālo pieredzi, kas šobrīd jau pārsniedz 1000 visdažādāko māju un ēku projektu, lai sadarbība ar esošiem un topošiem klientiem būtu auglīga. Mājokļa izveide un ēku projektēšana ir komplicēts darbs, tajā radoši iesaistītas ir abas puses – arhitekts un klients.

Neliela būvniecības mezlgu risinājumu ilustrācija – projektā, un realizējot to interjerā.

Uz veiksmīgu sadarbību!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s