Saimniecības ēkas projekts "Grauds" - fasādes

Auto nojume “Grauds” – 38m2

Posted by

Ērta saimniecības ēka – nojume divām automašīnām ar nelielu slēgto telpu dārza tehnikas novietošanai. Nojume norobežota ar sienām no trim pusēm, pasargājot no nokrišņiem, lai spēkrati vairs nav ik rītus jāskrāpē no apledojuma un sniega. Projekts atbilst 1. grupas projektu tipam. Plāns pielāgojams Jūsu zemes situācijai – ēka grozāma, vai spoguļojama, lai iebraukšana sakristu ar vēlamo ceļa/pagalma risinājumu.

Lai arī būvniecībā vienkārša un praktiska ēka, ir savas nianses – auto nojume paredzēta bez balsta stabiem vidū, rezultātā iegūstot krietni ērtāku manevrēšanu ar auto un durvju vēršanu, attiecīgi projektā ir atbilstošs pasiju, spāru, jumta konstrukciju risinājums. Pamati – stabveida, grīdas – betona bruģakmens, vai blietētas grants iesegums. Sienu apdare – koka dēļu apšuvums, jebkurā tonī, un jumts – tam piemērots Classic profila skārds, kas pieļauj samērā lēzenu leņķi un ir ļoti vienkārši montējams.

Jautājumus droši rakstiet komentāru sadaļā, vai, ja esat izlēmuši šādu ēku būvēt – rakstiet e-pastā, dažos teikumos par savām iecerēm un kadastra nr. lai varam iepazīties ar zemes situāciju.

Ieskats projekta fasādēs un plānojumā:

Saimniecības ēkas projekts "Grauds" - fasādes

Saimniecības ēkas projekts "Grauds" - plāns

Veiksmīgu saimniekošanu!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s