Pirts – saimniecības ēka “Kurzeme”, 50m2

Posted by

Šī ērtā un praktiskā pirts – saimniecības ēka projektēta saskaņā ar jaunā būvniecības likuma dotajām priekšrocībām – iespēju 1. grupas ēkas saskaņot vienkāršotā un veiklākā procesā, darbojoties pašam ēkas īpašniekam, vien ēkas apbūves platība ir ierobežota līdz 60kvm, un ēka skaitās vienstāvīga.
Atkāpjoties no birokrātiskajiem jautājumiem atpakaļ pie projekta un tā būtības – pirts projekts izstrādāts lietderīgi un ekonomiski izmantojot augstāk aprakstīto platību, ir plaša un ar lieliem stiklojumiem, labi izgaismota atpūtas, viesību telpa, no tās – ieeja dušā/ģērbtuvē, sekojoši – pirts karsētava un tualete. Šis ēkas apjoms projektēts siltināts, apkurināms, gāzbetona vai koka statņu konstrukcijā, blakus – malkas šķūnis – malkas vai dārza inventāra glabāšanai.
Ar šo pirts-saimniecības ēkas projektu turpinam un papildinam mūsu projektu veikaliņu – sekojot iecienītā, mazā pagrabiņa projektam, kurš veiksmīgi realizēts jau daudzviet Latvijā.

Pirts projektā ir atrisināti konstruktīvie mezgli, lai ēka būtu racionāli uzbūvējama, pamatu plāns un risinājums, griezums ar spāru, siju, sienu specifikāciju, spāru plāns, koka statņu ārsienām – sienu notinumi ar koka statņu specifikāciju. Vadoties pēc projekta rasējumiem, ēku ir iespējams tāmēt, un būvēt, kā arī rasējumus – iesniegt bis.gov sistēmā lai saskaņotu projektu vienkāršotajā procedūrā (ar “paskaidrojuma rakstu ēkai”) Jūsu būvvaldē. Projekta saskaņošana noris 5-15 dienu laikā, nav nepieciešams topogrāfiskais plāns, komunikāciju tīklu pieslēgumu projekti, kā arī ēkas nodošana ekspluatācijā neprasa daudz pūļu, vien jāpasūta mērniekam izpilduzmērījums, kuru tas arī iesniedz būvvaldē.

Lai iegādātos projektu – sūtiet mums ziņu ar sīkāku informāciju par Jūsu iecerēm – zemes kadastra nr. un vēlamo novietojumu zemes īpašumā, parasti, palīdzam arī ar ēkas novietojuma plānu mērogā, lai Jums būtu visi nepieciešamie rasējumi iesniegšanai būvvaldē. Jūs saņemat rēķinu, pēc kura apmaksas nosūtam projekta rasējumus, rasējumi ir divos komplektos – viens iesniegšanai bis.gov.lv sistēmā, skaņošanai, otrs – būvniecībai, ar atbilstošajām konstrukciju mezglu lapām, lai Jūsu ēkas būvniecība ritētu raiti un konstrukcijas būtu drošas.

Ja esiet nolēmuši saskaņot un būvēt ēku – aicinam iepazīties ar saistošo informāciju un instrukcijām, lai viss izdotos vislabākajā veidā:

  1. Kā novietot ēku zemes īpašumā, saskaņā ar likumdošanu un citām būtiskām niansēm.
  2. Kā saskaņot 1. grupas ēku projektu – instrukcija bis.gov.lv sistēmā.
  3. Kas jāzin – vispārīgi bet būtiski jautājumi ērtas, veselīgas dzīvesvides, mājokļa izveidē.

Sekojoši – projekta attēli, fasādes, plāni:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s