Vienstāvīgas mājas projekts “Ozols” – 50m2

Posted by

Šo omulīgo māju projektējām lai tā iekļautos 60 kvadrātmetru apbūves platībā (59,98), maksimāli lietderīgi šo platību izmantojot veidots ēkas plānojums – plaša, gaiša dzīvojamā istaba ar logiem uz trim debesspusēm, divas guļamistabas, ieejas vējtveris ar vietu virsdrēbēm un dušas telpa. Mājas plāns orientēts debesspusēs, paredzot katrai telpai saules gaismu. Vēlāk ēku var papildināt arī ar plašāku, iespējams, segtu terasi, lieveni pie ieejas, kas vērsta uz rietumiem. Ēkas ziemeļu fasāde var būt bez logiem, pie šīs fasādes nākotnē var attīstīties auto nojume, vai saimnieciska telpa, nojume, šķūnis, saimniecības ēka, pagarinot mājas jumtu tā esošajā formā.

Pievienojām arī orientējošu mājas būvmateriālu specifikāciju, ar aprēķinu svarīgākajām pozīcijām, kas neskaitot sīkumus sastāda aptuveni 4 000 par ēkas būvmateriāliem, koks, gāzbetons, jumta segums, betons pamatiem un grīdas betonējumam. Būvējot ēku saviem spēkiem – šī ir ļoti iedvesmojoša summa, protams, papildinot ar logiem, apkuri, santehniku u.c. niansēm, tā pieaugs.

Projektu saņemsiet divās daļās – ēkas vizuālais risinājums iesniegšanai būvvaldē un ēkas konstrukciju risinājumi, pamatu, spāru, siju, jumta plāni un detaļu risinājumi – ērtai un ekonomiskai būvniecībai.

Sekojoši – mājas projekta fasādes, plāni, orientējošā būvmateriālu specifikācija, kā arī informācija, kas Jums jāzin, projektējot, būvējot, saskaņojot šādu mājiņu:

Lai iegādātos projektu – sūtiet mums ziņu ar sīkāku informāciju par Jūsu iecerēm – zemes kadastra nr. un vēlamo novietojumu zemes īpašumā, parasti, palīdzam arī ar ēkas novietojuma plānu mērogā, lai Jums būtu visi nepieciešamie rasējumi iesniegšanai būvvaldē. Jūs saņemat rēķinu, pēc kura apmaksas nosūtam projekta rasējumus, rasējumi ir divos komplektos – viens iesniegšanai bis.gov.lv sistēmā, skaņošanai, otrs – būvniecībai, ar atbilstošajām konstrukciju mezglu lapām, lai Jūsu ēkas būvniecība ritētu raiti un konstrukcijas būtu drošas.

Ja esiet nolēmuši saskaņot un būvēt ēku – aicinam iepazīties ar saistošo informāciju un instrukcijām, lai viss izdotos vislabākajā veidā:

 1. Kā novietot ēku zemes īpašumā, saskaņā ar likumdošanu un citām būtiskām niansēm.
 2. Kā saskaņot 1. grupas ēku projektu – instrukcija bis.gov.lv sistēmā.
 3. Kas jāzin – vispārīgi bet būtiski jautājumi ērtas, veselīgas dzīvesvides, mājokļa izveidē.

Veiksmīgu būvniecības procesu!

4 comments

 1. Interesētu Vienstāvīgas mājas projekts “Ozols” – 50m2.
  zemes gabals atrodas Ķekavā nākotnes 40.
  Kadastra nr. 80700083061.

  Like

   1. Labdien! interese cena projektam ozols? Lasenberga, Tabores pagasts,Augšdaugavas novads/ zemes kadastra nr. 4492-002-0030

    Like

   2. Labdien!
    Ļoti labi, ka atsūtījāt arī informāciju par zemes īpašumu, protams, detalizētāk tā apbūves iespējas jau var noteikt vienīgi būvvalde, bet izskatās, ka īpašums ir gluži labi apbūvējams. Sazinājāmies ar Jums elektroniski, e-pastā.
    Vērts apdomāt arī projekta vēlamo novietojumu, vērsumu debesspusēs un izsauļojumu, par to turpmākajā darba gaitā sīkāk.
    lai Jums raženi sokas!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s